Ženská bylinná napářka

Napářka je velmi vhodná celostní péče o ženu během jejího cyklického života, kdy je možné napařovat v období před menstruací i po menstruaci. 

Během přípravy na těhotenství pomáhá bylinná napářka ženě lépe si uvědomit svaly pánevního dna, stimuluje dělohu k čistění a přináší celkové uvolnění těla i mysli.

V těhotenství se napářka provádí od ukončeného 38. týdne a pro ženu může být symbolickým loučením s jiným stavem.
Případné bloky, které by mohly stát v cestě narození děťátka, umí napářka uvolnit. Mnohým ženám také ulevuje od bederních bolestí a dokáže snížit otoky.
Během porodu dochází u ženy k velkému výdeji energie, která se uvolňuje ve formě tepla. Pára dokáže znovu prohřát dělohu a hráz a uvolnit je, porod se tím může stát bezpečnějším, hráz je méně ohrožena poraněním.
Napařování je možné také v šestinedělí, jakmile ustanou očistky. Bylinné páry podporují regeneraci těla a pohlavní orgány ženy po porodu se tak snáze vracejí do zdravé podoby i polohy. Nahřívání posiluje tkáně, krevní cévy a nervy, podporuje laktaci.

V případě Tvého zájmu nabízím k zapůjčení židličku Gazelle.

Ráda Ti vytvořím prostor k napařovacímu rituálu, kdy pod napařovací židli umístím nádobu s horkým výluhem z bylin, provedu Tě vizualizací propojení dráhy srdce - děloha, bříšku dopřeji vědomý dotek s esenciálními oleji a konečné zavinutí oblasti pánve do mexického šátku rebozo podpoří energetické uzavření celého rituálu, podpoří integraci, spočinutí v sobě. 

Cítíš volání? Napiš mi.