Ženská bylinná napářka

Během přípravy na těhotenství pomáhá bylinná napářka ženě lépe si uvědomit svaly pánevního dna, stimuluje dělohu k čistění a přináší celkové uvolnění těla i mysli.
V těhotenství se napářka provádí od ukončeného 38. týdne a pro ženu může být symbolickým loučením s jiným stavem.
Případné bloky, které by mohly stát v cestě narození děťátka, umí napářka uvolnit. Mnohým ženám také ulevuje od bederních bolestí a dokáže snížit otoky.
Během porodu dochází u ženy k velkému výdeji energie, která se uvolňuje veformě tepla. Pára dokáže znovu prohřát lůno a hráz a uvolnit je, porod se tím může stát bezpečnějším, hráz je méně ohrožena poraněním.
Napařování je možné již v šestinedělí, jakmile ustanou očistky. Bylinné páry podporují regeneraci těla a pohlavní orgány ženy po porodu se tak snáze vracejí do zdravé podoby i polohy. Nahřívání posiluje tkáně, krevní cévy a nervy, podporuje laktaci

Nabízím k zapůjčení sedátko Steamy nebo židličku Gazelle, obojí je vhodnou pomůckou k napařovacímu rituálu, který pro Tebe ráda připravím. Pod napařovací sedátko umístím nádobu s horkým výluhem z bylin a nechám Tě relaxovat ovinutou v dece.

Napiš mi