Péče duly před porodem a u porodu

Pojďme se teď společně podívat na to, co Ti mohu před porodem, u porodu, i po něm nabídnout.
V mé přítomnosti se budeš během celého těhotenství, a také u samotného porodu, cítit v bezpečí, opečovávaná, uzemněná, sama sebou a napojená na své tělo i na miminko. Skrze zkušenosti a prožitky z mých vlastních domácích porodů pochopíš, že porod je naprosto přirozený proces, kterému stačí jen důvěřovat.

V průběhu těhotenství budeme společně zkoumat proces porodu a pomocí jógových ásan a vizualizací připravovat Tvé tělo i mysl na situace, které by mohly u porodu nastat, tak, abys byla schopná ve správnou chvíli učinit svobodné, informované rozhodnutí, a to vždy v plném propojení se sebou samotnou i s miminkem.

Od 38. týdne těhotenství Ti mohu připravit uvolňující ženskou bylinnou napářku porodních cest.
Pracuji také s technikou AromaTouch - před porodem i po něm opečuji Tvé tělo i duši éterickými oleji, a Ty se tak dostaneš do přirozené rovnováhy.

Praktikuji také rebozo masáž, která pomůže - bude-li potřeba - upravit polohu tvého děťátka.
Ráda Ti individuálně doporučím i jiné vhodné terapie.
V případě, že by miminko otálelo se svým příchodem na svět, svalový test Ti může pomoci objasnit příčinu.

Více o jednotlivých technikách, se kterými pracuji, se dočteš níže.

Během celého Tvého těhotenství Ti pak budu k dispozici ke konzultacím na telefonu. U samotného porodu Ti budu láskyplnou, léčivou oporou. Budu Ti pomáhat hledat polohu, která usnadní sestup miminku, ulevovat od bolestí, pokud nějaké budou, nahřívat hráz, masírovat bedra, hladit Tě, dodávat víru, že vše zvládneš, a atmosféru zpříjemňovat voňavou aromaterapií.

Pokud se rozhodneš rodit v porodnici, probereme spolu, jak komunikovat s personálem tak, aby byla Tvá přání vyslyšena. 

Jestliže jsi v náročné životní situaci, nemáš finanční prostředky dopřát si můj doprod k porodu, jsem otevřená barterové spolupráci, výměně služeb či čehokoli, stačí se ozvat.
 

 Napiš mi