Můj život je prozářen třemi slunci. Dvěma jsem mámou a třetímu ženou. A taky jsem sama sebou.

Miluju výlety do přírody, jízdu na kole a moje tělo miluje jógu. Mým velkým koníčkem je výroba domácí kosmetiky a aromaterapie. 
Narodila jsem se na Slovensku, žila v Beskydech obklopená horami, a život mě zavál do vesnice za Prahou, poblíž Dobříše. 

A co vlastně stálo na začátku mé dulí cesty? S odstupem času jsem pochopila, že vše se začalo odehrávat už během příprav na porod mé dcerky. Když jsem zjistila, jaké máme v našich porodnicích možnosti, rozhodla jsem se šířit povědomí o tom, že na způsobu jakým přichází děti na svět, opravdu záleží.

Později přišla nabídka účastnit se dokumentu Trojjediná, který mapuje cestu mladé porodní báby za poznáním, a já si uvědomila, že je to znamení, které souvisí s mým rozhodnutím. 

Zrození naši dcery v domácím prostředí byl pro mě posilující zážitek a objevila jsem díky němu v sobě sílu ženy. Jak naše dcera rostla, rostl i můj zájem o porody, a tak jsem se rozhodla přihlásit v roce 2018 na kurz pro porodní duly AmmaDula Akademie, který jsem ukončila certifikací v roce 2024. 

Náš syn si taktéž vybral pro své zrození domov. Po předchozím těhotenství jsem si vše chtěla ještě více užít podle sebe, proto jsem se rozhodla, že nebudu navštěvovat gynekologa a absolvovat ruzná vyšetření. Našla jsem si porodní asistentku, kterou jsem párkrát navštívila především proto, aby mě opečovala a domluvila se s ní na poporodní návštěvě. Syn si vybral svou spiritual midwife, která nám přinášela zprávy od něj a u porodu pro nás držela prostor pro jeho příchod. Společně s mým mužem jej vítali na tento svět zpěvem. Díky porodu syna jsem se spojila se svým vnitřním mužem a tématy s tím spojené. Na své cestě se průběžně vzdělávám a předávám ženám to, co sama žiji.


Odkaz k filmu Trojjediná přidávám níže. Jeho koupí podpoříte vznik dalších filmů. Momentálně třeba Příběh placenty. 

https://www.feelfilm.eu/cs/trojjedina/