Můj život je prozářen dvěma slunci. Jedno je malé a druhé velké. Jednomu jsem mámou a druhému ženou. A taky jsem sama sebou.

Miluju výlety do přírody, jízdu na kole a moje tělo miluje jógu. Mým velkým koníčkem je výroba domácí kosmetiky a aromaterapie. 
Narodila jsem se na Slovensku, žila v Beskydech obklopená horami, a život mě zavál do vesnice za Prahou, poblíž Dobříše. 

A co vlastně stálo na začátku mé dulí cesty? S odstupem času jsem pochopila, že vše se začalo odehrávat už během příprav na porod mé dcerky. Když jsem zjistila, jaké máme v našich porodnicích možnosti, rozhodla jsem se šířit povědomí o tom, že na způsobu jakým přichází děti na svět, opravdu záleží.

Později přišla nabídka účastnit se dokumentu Trojjediná, který mapuje cestu mladé porodní báby za poznáním, a já si uvědomila, že je to znamení, které souvisí s mým rozhodnutím. 

Zrození mé dcery v domácím prostředí byl pro mě posilující zážitek a objevila jsem díky němu v sobě sílu ženy. Jak naše dcera rostla, rostl i můj zájem o porody, a tak jsem se rozhodla přihlásit se na kurz pro porodní duly AmmaDula Akademie. 
Nyní jsem na cestě k získání certifikace a do té doby jako AmmaDula studentka mou práci konzultuji se svou mentorkou, mám její podporu v procesu získávání zkušeností. Cena mých služeb je tomu tedy uzpůsobena.


Odkaz k filmu Trojjediná přidávám níže. Jeho koupí podpoříte vznik dalších filmů. Momentálně třeba Příběh placenty. 

https://www.feelfilm.eu/cs/trojjedina/