Opečování duše

Jak jsem se k metodě dostala? 

Spolu s tím, jak se mění dnešní svět, mi bylo jasné, že energetická práce je hudbou budouctnosti, jak se říká. Toužila jsem se ji naučit už nějaký čas, ale nic mě netáhlo. Zároveň v praxi s klientkami těhotnými i netěhotnými jsem vnímala, že mi chybí nějaký kousíček do skládačky. Že opečovat pouze fyzické tělo nestačí. 

Už když Štěpánka Vernerová Opečování duše nabídla jako svou službu, jsem se zasnila a říkala si, wow, to bych chtěla taky umět! Neuběhlo mnoho času a moje přání bylo vyslyšeno. Volání této metody bylo tak silné, že přehlušilo obavy, zda se to naučím, i když nemám zkušenosti s energetickou prací. Nicméně stačilo s metodou začít pracovat a změny se dostavily hned. Cítila jsem, jak se díky opečování dostávám víc a víc k sobě, věřím si a svoje druhé těhotenství si díky metodě užívám opět jako velmi harmonické po všech stránkách. Když už se někdy objevil nějaký mráček, stačilo si Opečování duše udělat a obavy a strachy byly pryč. Začala jsem se tedy těšit, až si metodu vyzkouším na někom jiném, než na sobě.

A pak to přišlo! Moje první klientka. Výsledky byly tak zřejmé, že jsem pochopila, s čím mohu lidem pomoci, jakou energii jim předávám. Probouzím jejich vnitřní moudrost a díky tomu pak nalézají odpovědi na své otázky. Cítí mou lásku jako objetí, ve kterém mohou spočinout, oddychnout si, nabrat sil a jít dál. A pak to sviští. Kroky ve hmotě na sebe nenechají dlouho čekat, jdou do akce v souladu sami se sebou.

Opečování duše je efektivní, jednoduchá a život měnící metoda Nové Země. Ve které my, díky ní, tvoříme ve své síle a léčíme sebe i druhé.

Tak já už svůj díl skládačky mám. Co Ty? 

 "Člověk je duše, která má tělo, nikoli tělo, které má duši. -Andrea Homolová

Metoda Opečování duše je...

... energetické opečování, které probíhá na dálku, v pohodlí Tvého domova. Dalo by se říci, takové netradiční wellness, ve kterém se pečuje o tělo i duši, dokonce o těla, ovšem ta energetická. Během Opečování duše se očistí od negativních energií, zharmonizují a duše s tělem se spojí v jedno. 

To přináší příjemné pocity, jako by jsme se ocitli DOMA, doma ve svém těle, naplněném LÁSKOU, od hlavy až k patě. 

Setkání na této úrovni jsou pro mě pravdivá, silná a každý, kdo si dopřeje energetické wellness, bude zase o kousek blíž sám sobě, svému srdci, své Duši. 

Co předchází samotnému opečování?

Ze všeho nejdřív, si vybereš termín vstupní konzultace, kde probereme Tvou aktuální situaci a Ty si ujasníš záměr opečování. Zároveň si spolu domluvíme termín opečování. 

Možná se ptáš, jak takové opečování na dálku probíhá?

Před tím, než samotné opečovaní ve smluvený čas započne, si přichystáš u sebe doma prostor, ve kterém se budeš cítit uvolněně a příjemně. Ideálně kanape, na které si sedneš či lehneš, po ruce budeš mít deku, polštářky, zapálíš si svíčku či vůni, zapneš hudbu a budeš si po dobu 45-60 minut užívat nicnedělání, vnímání svého dechu, těla. Prosté zastavení. Možná ucítíš jemné mravenčení, teplo po těle a nebo možná také neucítíš nic. I to je v pořádku. 

Pro zvýšení účinků energetické práce je fajn, když před samotným opečováním připravíš své fyzické tělo a to tak, že si provedeš pár silných výdechů, jemné třepaní těla, aby se z něj odplavil stres a došlo k jeho uvolnění či využiješ nabízené meditace, kterou Ti představím v audio nahrávce. Záleží na Tobě, co si vybereš. A pak, už jen jsi, v prostém BYTÍ. 

Po ukončení opečování Ti napíšu zprávu, doporučenou uzemňovací techniku, moje vhledy a vjemy z opečování, výklad karet. Samozřejmostí je má podpora po dobu dvou týdnů a zavěrečná konzultace. 

Proč o své tělo i duši energeticky pečovat?

Naše fyzické tělo oživují dvě těla energetická. Éterické a astrální. Tělo éterické zajišťuje funkce orgánů, svalů, zdraví nebo naopak zatížení a deformace. V těle astrálním se odehrávají všechny naše emoce jako radost, bolest, vztek, zlost atd. A tato dvě energetická těla oživují tělo fyzické podobně, jako by jste zapnuli mixér do zásuvky. Bez zapojení do zásuvky by mixér nefungoval a takto fungují i energetická těla pro naše tělo fyzické. Bez nich by fyzické tělo strádalo. 

Z toho nám vychází, že pokud opečujeme naše těla po energetické stránce, výrazně tím pomůžeme tělu fyzickému. 

Žena v těhotenství, po porodu:

Žena prožívající těhotenství je velmi citlivá na vůně, vjemy a všechny emoce, které prožívá ona, prožívá v bříšku i její miminko. Tyto prožitky si děťátko zapisuje do své paměti, jako by byly jeho. Proto je tak důležité, aby se žena během těhotenství cítila dobře jak po fyzické, tak po stránce psychické, protože její dítě vnímá vše, co ona. Bolest, uvolnění, nepohodlí, strach či radost. Tím jak žena žije, jak se vyživuje, tak žije a je vyživováno v bříšku i její miminko. 

Zdravá a šťastná žena, rovná se zdravé a šťastné miminko. 

Porod je energetický proces a stav čakerního systému ženy výrazně ovlivňuje fyzický proces porodu. Díky metodě Opečování duše se žena může připravit na porod jak po psychické tak fyzické stránce a díky tomu může příchod svého děťátka prožívat jako radostnou událost, v napojení na sebe sama, ve své síle. 


"Když navážete vztah s vlastním Srdcem a skrze něj s vlastní Duší, už nikdy nebudete mít pocit, že jste na světě sami nebo že se Vám nedostává sil či lásky, nebo že si s něčím nevíte rady." - A. Homolová

Pro těhotnou ženu je nejdůležitější, aby se během těhotenství učila vnímat své tělo, jeho signály, zpracovávala své emoce a vědomě se uměla uvolnit. Proč? Protože rodí naše tělo. Ono ví, co kdy má dělat a nepotřebuje od nikoho slyšet jak na to. Úkolem ženy, je pouze vnímat, vyslyšet ony signály těla a podle toho konat. To znamená, odpočívat, když je unavená. Když má potřebu se protáhnout, tak si zacvičit. U porodu zaujmout pozici, ve které je jí nejpříjemněji, aby miminko mělo hladký příchod na svět. Říct ostatním, když je jí něco nepříjemné, aby se mohla během porodu cítit v bezpečí a důvěře. A tohle je možné pouze tehdy, pokud je žena sama v sobě, tzn. napojená na sebe.

Dnešní zrychlený svět má především neblahý vliv na naše těla. Přestáváme se vnímat, co se s naším tělem během dne děje. Přehlížíme své pocity, odsouváme je na "později." Jistě to znáte. Už byste ráda spočinula, ale ještě tohle musím dodělat, toto zařídit a tohle se mi vůbec nechce dělat, ale tak, že jsi to Ty, udělám to. Kdyby se nás tak lidé ptali místo - jak se máš, jak se cítíš? Na otázku jak se máš, odpovídáme totiž často automaticky. Kdyby se nás ovšem zeptali, jak se cítíš, museli bychom se zastavit, zamyslet, jak se vlastně v našem těle máme. 

Během Opečování duše na Tebe působí má energie, která podporuje lehké plynutí a naslouchá Tvoji Duši. Uklidňuje, jak to umí jen voda. Uhlazuje tak, jako voda uhlazuje oblázky. Ukazuje Ti, abys netlačila. Netlačila vodu, neboť ona teče sama. Vše již máme v sobě. Když se ztišíme, uslyšíme.  

Co o opečování říkají klientky? 


Oltář při Opečování duše 


Co Ti spojení se svou Duší přináší?

cítíš napojení na sebe sama a děláš rozhodnutí, která vychází z Tvé vnitřní moudrosti

ve všech oblastech svého života cítíš harmonii, klid, vše plyne v lehkosti a přirozenosti

❈ jsi si vědoma svých darů, předáváš je ostatním a žiješ tak sebe 

❈ vnímáš svůj vnitřní hlas, který Tě vede

 zpracuješ si své obavy, strachy

jsi v napojení na své miminko, rozumíš řeči svého těla a rodíš ve své síle 


Hodnota Tvé investice do sebe, mé energie a péče je:

2.500 Kč/ 60min.


Balíček 3 opečování

5.000 Kč


Balíček 5 opečování

9.000 Kč


Pokud cítíš volání

napiš mi

Nečekej na až... žij tady a teď.