Opečování duše

Jak jsem se k metodě dostala? 

Spolu s tím, jak se mění dnešní svět, mi bylo jasné, že energetická práce je hudbou budouctnosti, jak se říká. Toužila jsem se ji naučit už nějaký čas, ale nic mě netáhlo. Zároveň v praxi s klientkami těhotnými i netěhotnými jsem vnímala, že mi chybí nějaký kousíček do skládačky. Že opečovat pouze fyzické tělo nestačí. 

Už když Štěpánka Vernerová Opečování duše nabídla jako svou službu, jsem se zasnila a říkala si, wow, to bych chtěla taky umět! Neuběhlo mnoho času a moje přání bylo vyslyšeno. Volání této metody bylo tak silné, že přehlušilo obavy, zda se to naučím, i když nemám zkušenosti s energetickou prací. Nicméně stačilo s metodou začít pracovat a změny se dostavily hned. Cítila jsem, jak se díky opečování dostávám víc a víc k sobě, věřím si a svoje druhé těhotenství si díky metodě užívám opět jako velmi harmonické po všech stránkách. Když už se někdy objevil nějaký mráček, stačilo si Opečování duše udělat a obavy a strachy byly pryč. Začala jsem se tedy těšit, až si metodu vyzkouším na někom jiném, než na sobě.

A pak to přišlo! Moje první klientka. Výsledky byly tak zřejmé, že jsem pochopila, s čím mohu lidem pomoci, jakou energii jim předávám. Aktivuji jejich vnitřní moudrost a díky tomu pak nalézají odpovědi na své otázky. Cítí mou lásku jako objetí, ve kterém mohou spočinout, oddychnout si, nabrat sil a jít dál. A pak to sviští. Kroky v hmotné realitě na sebe nenechají dlouho čekat, jdou do akce v souladu sami se sebou.

Opečování duše je efektivní, jednoduchá a život měnící metoda Nové Země. Ve které my, díky ní, tvoříme ve své síle a léčíme sebe i druhé.

Tak já už svůj díl skládačky mám. Co Vy? 

 "Člověk je duše, která má tělo, nikoli tělo, které má duši. -Andrea Homolová

Možná Vás napadá otázka, proč o své tělo i duši energeticky pečovat?

Naše fyzické tělo oživují dvě těla energetická. Éterické a astrální. Tělo éterické zajišťuje funkce orgánů, svalů, zdraví nebo naopak zatížení a deformace. V těle astrálním se odehrávají všechny naše emoce jako radost, bolest, vztek, zlost atd. A tato dvě energetická těla oživují tělo fyzické podobně, jako by jste zapnuli rychlovarnou konvici do zásuvky. Bez zapojení do zásuvky by konvice nefungovala a takto fungují i energetická těla pro naše tělo fyzické. Bez nich by fyzické tělo strádalo. 

Z toho nám vychází, že pokud opečujeme naše těla po energetické stránce, výrazně tím pomůžeme tělu fyzickému. 

Žena prožívající těhotenství je velmi citlivá na vůně, vjemy a všechny emoce, které prožívá ona, prožívá v bříšku i její miminko. Tyto prožitky si děťátko zapisuje do své paměti, jako by byly jeho. Proto je tak důležité, aby se žena během těhotenství cítila dobře jak po fyzické, tak po stránce psychické, protože její dítě vnímá vše, co ona. Bolest, uvolnění, nepohodlí, strach či radost. Tím jak žena žije, jak se vyživuje, tak žije a je vyživováno v bříšku i její miminko. 

Zdravá a šťastná žena, rovná se zdravé a šťastné miminko. 

Porod je energetický proces a stav čakerního systému ženy výrazně ovlivňuje fyzický proces porodu. Díky metodě Opečování duše se žena může připravit na porod jak po psychické tak fyzické stránce a díky tomu může příchod svého děťátka prožívat jako radostnou událost, v napojení na sebe sama, ve své síle. 

"Když navážete vztah s vlastním Srdcem a skrze něj s vlastní Duší, už nikdy nebudete mít pocit, že jste na světě sami nebo že se Vám nedostává sil či lásky, nebo že si s něčím nevíte rady." - A. Homolová

Pro těhotnou ženu je nejdůležitější, aby se během těhotenství učila vnímat své tělo, jeho signály, zpracovávala své emoce a vědomě se uměla uvolnit. Proč? Protože rodí naše tělo. Ono ví, co kdy má dělat a nepotřebuje od nikoho slyšet jak na to. Úkolem ženy, je pouze vnímat, vyslyšet ony signály těla a podle toho konat. To znamená, odpočívat, když je unavená. Když má potřebu se protáhnout, tak si zacvičit. U porodu zaujmout pozici, ve které je jí nejpříjemněji, aby miminko mělo hladký příchod na svět. Říct ostatním, když je jí něco nepříjemné, aby se mohla během porodu cítit v bezpečí a důvěře. A tohle je možné pouze tehdy, pokud je žena sama v sobě, tzn. napojená na sebe.

Dnešní zrychlený svět má především neblahý vliv na naše těla. Přestáváme se vnímat, co se s naším tělem během dne děje. Přehlížíme své pocity, odsouváme je na "později." Jistě to znáte. Už byste ráda spočinula, ale ještě tohle musím dodělat, toto zařídit a tohle se mi vůbec nechce dělat, ale tak, že jsi to Ty, udělám to. Kdyby se nás tak lidé ptali místo - jak se máš, jak se cítíš? Na otázku jak se máš, odpovídáme totiž často automaticky. Kdyby se nás ovšem zeptali, jak se cítíš, museli bychom se zastavit, zamyslet, jak se vlastně v našem těle máme. 

Během Opečování duše na Tebe působí má energie, která podporuje lehké plynutí a naslouchá Tvoji Duši. Uklidňuje, jak to umí jen voda. Uhlazuje tak, jako voda uhlazuje oblázky. Ukazuje Ti, abys netlačila. Netlačila vodu, neboť ona teče sama. Má lehkost uzdravuje, jako léčivý stříbrnomodrý vodopád. Vše již máme v sobě. Když se ztišíme, uslyšíme.  

Chceš cítit napojení na sebe sama a dělat rozhodnutí, která vychází z Tvé vnitřní moudrosti? 

Potřebuješ, abys ve všech oblastech svého života cítila harmonii, klid a aby vše plynulo v lehkosti a přirozenosti? 

 Chceš si zpracovat své obavy a strachy, aby sis užívala své těhotenství jako nejkrásnější období ve svém životě a porod svého děťátka prožila ve své síle? 

Přeješ si být v napojení na své miminko, vnímat své tělo, cítit radost a být v souladu sama se sebou? 

Pokud cítíš volání opečovat své tělo i duši...

Napiš mi

Opečování duše si cením na  
1.555 Kč/cca 45min. 

Balíček 3 opečování 
3.333 Kč (cena v balíčku za jedno opečování tedy vychází na 1.111 Kč). Tato cena je pouze pro první 3 klientky. 

Těším se na Tebe. Ty i Tvoje miminko zažijete, jaké to je, koupat se v lásce, harmonii a uvolnění.