O čem jsou Magické začátky?

30.05.2022
Když jsem byla na kurzu pro duly, jedním ze zadání bylo, vytvořit si webové stránky. Začala jsem přemýšlet, jaký název bych jim dala, ale když jsem něco vymyslela, tak už to měl někdo jiný a brzy jsem z toho byla taková rozmrzelá, že nic nevychází. A pak to přišlo. 
 

Vzpomněla jsem si na první knihu, kterou jsem v těhotenství četla, Magické začátky okouzlené životy od Deepaka Chopry a název se mnou tak zarezonoval, že jsem okamžitě pocítila - ano, to je ono! Magické začátky! Okolí se mnou sice mé nadšení nesdílelo, prej to na první dobrou neříká, čemu se věnuji a že nejlepší je své stránky pojmenovat podle jména a bla bla. Já jsem ale celou svou bytostí věděla, že je to ono. A také jsem již tehdy tušila, že se budu věnovat i jiným věcem, nejenom provázení žen u porodu, což se samozřejmě vyplnilo. Také se mi líbilo, že ač kniha nebyla k dostání, jednoho dne jsem ji držela ve svých dlaních a dostala jsem ji od milovaného člověka.

Za hodně dlouhý čas, rozumějte několik let, jsem procházela proměnou, při které jsem měla pocit, že jsem se rozložila na kousíčky a nevěděla jsem vůbec nic. Přestala jsem cítit, vnímat, zbylo jen prázdno. Byl to zvláštní stav, který jsem nikdy nezažila a najednou jsem nevěděla, podle čeho se mám v životě orientovat. No jen si to představte, když celý život jedete na pocity, jsou vašim ukazatelem, rádcem a najednou nic. Nezbylo mi nic jiného, než se v tomto stavu odevzdat pozorování. Dlouho dlouho bylo nic a prázdno. Až to jednoho dne opět přišlo. Ten známý pocit, kdy se jsem si poskládala všechny kousíčky prožitků a dávalo mi to zase smysl. Pochopení je pro mě důležité. Mám ráda, když vnímám, co mi život říká, proč prožívam zrovna tuto zkušenost a nebo proč jsem potkala daného člověka atd.  

Začalo mi docházet, o čem Magické začátky jsou. Co jsem to vlastně vytvořila.

Teď už vám to můžu říct. Jsou jednoduše o životě, který je plný kouzel, jen se jim otevřít a uvidět je. Když něco končí, zároveň i něco nového začíná. Prostě nekončící koloběh života, tedy nekonečné Magické začátky. Jsou o lásce k sobě samé, péči, harmonii, porozumění, podpoře a uvědomění si, že vše již máme v sobě. Péče je pro mě láska. A ta umí léčit. Je tak potřebná v našich životech, abychom byli v souladu sami se sebou. Já pomocí svých služeb dopřávám péči tělu i duši. Lépe pak slyšíme svůj vnitřní hlas. Náš život je najednou plný kouzel a harmonie, protože se necháváme vést svou vnitřní moudrostí. Jak málo stačí. Dopřát si péči. Tak mrkněte na tu mou 🌙 

Pečuji o ženy v těhotenství, v období, které je magické a žena díky němu může hlouběji pohlédnout do sebe samé. Opečovávám ženy, které si péči dopřát chtějí, aby byly samy se sebou v harmonii a mohly zářit své světlo.

V tento moment vidím, že jsem vytvořila prostor pro péči. Uvědomila jsem si, že někdy děláme kroky a vlastně ani nevíme kam jdeme. Ale naše Duše to ví. A intuice nás vede. Krok za krokem. A jednoho dne se vše spojí a naše mysl, pochopí smysl.